Niepubliczne Gimnazjum w Mielcu posiada tytuł " SZKOŁY PRZYJAZNEJ UTALENTOWANYM UCZNIOM”

Mamy posłanki do XXI Sejmu Dzieci i Młodzieży!
Z wielką radością informujemy, że nasze wspaniałe dziewczyny Ola Snuzik i Paulinka Machnik zakwalifikowały się do XXI Sejmu Dzieci i Młodzieży w Warszawie. Projekt, który realizują okazał się najlepszy w województwie, dzięki czemu zostały również zaproszone do udziału w pracach komisji problemowej w dniach 9-10 maja 2015r. w Warszawie. Serdecznie gratulujemy i życzymy sukcesu w realizacji projektu. Jesteśmy z Was dumni!

 
Rekrutacja na rok szkolny 2015/2016
Wszystkim zainteresowanym pragniemy przypomnieć o trwającej rekrutacji do klas pierwszych na rok szkolny 2015/2016. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą edukacyjną.

Więcej…
 
„KIELICH GORYCZY”
Pod takim tytułem 1 kwietnia 2015 r. w naszym gimnazjum odbyło się przedstawienie z okazji Świąt Wielkanocnych. Uczniowie mieli okazję zatrzymać się i zastanowić nad sensem życia oraz wiary w Jezusa, który przyszedł, by ofiarować ludziom bezgraniczną miłość Boga.

Więcej…
 
Dzień Promocji Szkoły
Dnia 27 marca 2015 roku odbył się Dzień Promocji naszego gimnazjum. Na miejscu na swoich młodszych kolegów i ich rodziców czekali nasi uczniowie, którzy powitali gości montażem poetycko – wokalnym i występem tanecznym.

Więcej…
 
Sejm Dzieci i Młodzieży
Dwie uczennice naszego gimnazjum Aleksandra Snuzik i Paulina Machnik z kl. II a biorą udział w projekcie edukacyjnym " Miejsca młodych - jakiej przestrzeni publicznej potrzebuje młodzież" jako przygotowanie do XXI sesji Sejmu Dzieci i Młodzieży. Celem projektu jest zaangażowanie uczniów i uczennic w działaniu na rzecz swojego najbliższego otoczenia oraz zwiększenie wiedzy na temat podejmowany przez daną edycję Sejmu.

Więcej…
 
Kolejny sukces Marcina Zięby !
Serdecznie gratulujemy naszemu uczniowi kolejnego sukcesu. Marcin uzyskał dyplom laureata III edycji Powiatowego Konkursu Wiedzy Technicznej "GIMTECH". Opiekunem Marcina była p. Alicja Bednarczyk. Jeszcze raz gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Więcej…
 
„Biała szkoła” w Krynicy już po raz szósty
Taka forma edukacji jest typową dla dydaktyki i wychowania w Niepublicznym Gimnazjum w Mielcu. W tym roku do Krynicy wyjechało 24 uczniów wraz z 4 nauczycielami. Miejscem pobytu był ośrodek wypoczynkowy Rzymianka, w którym młodzież przebywała od 2 do 7 marca br.

Więcej…
 
Sukces Marcina!
Miło nam poinformować, że Marcin Zięba uczeń klasy III b został finalistą Wojewódzkiego Konkursu Chemicznego organizowanego przez Kuratorium Oświaty w Rzeszowie. Opiekunką Marcina jest p. Elżbieta Walat Sankowska. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

 
Ach! Co to był za bal...
Dzień 31 stycznia 2015 roku uczniowie naszego gimnazjum wspominać będą na pewno wspaniale. Dla uczniów klas trzecich był to dzień wyjątkowy - dzień najważniejszej imprezy roku - Balu Gimnazjalnego. Tradycyjnie rozpoczęto go polonezem, wedle staropolskiej tradycji. Ten wieczór okazał się szczególny również dla Rodziców. Ci, którzy przyszli zobaczyć poloneza w wykonaniu swoich pociech, nie ukrywali wzruszenia.

Więcej…
 
Wspaniały sukces Kasi i Oli!
Kasia Cygan kl. III b i Ola Snuzik kl. II a zostały laureatkami Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego organizowanego przez Kuratorium Oświaty w Rzeszowie. Gratulujemy wspaniałego osiągnięcia naszym uczennicom i ich opiekunce p. Bożenie Burda.

 
Spotkanie przedświąteczne
Dnia 19 grudnia 2014 roku w naszej szkole było szczególnie ciepło, przytulnie i uroczyście. Na początku uczniowie naszego gimnazjum mieli okazję uczestniczyć w uroczystym Koncercie Bożonarodzeniowym. Program spotkania przybliżył wszystkim atmosferę świąt. Po części artystycznej ksiądz Stanisław Olszak i Pan Dyrektor skierowali szczególne słowa do wszystkich zebranych uczniów, nauczycieli i pracowników szkoły, w których nawiązali do tradycji Świąt Bożego Narodzenia.
Więcej…
 
Międzyszkolny konkurs kolęd i pastorałek w języku niemieckim już po raz drugi
W czwartek 18 grudnia 2014 roku odbył się w naszej szkole II Międzyszkolny Konkurs Kolęd i Pastorałek Niemieckojęzycznych. Mieliśmy okazję wysłuchać śpiewanych kolęd i pastorałek oraz recytowanych wierszy o tematyce bożonarodzeniowej. W konkursie wzięli udział uczniowie Gimnazjum nr 3, Gimnazjum nr 4, Gimnazjum nr 1 i uczniowie naszej szkoły.

Więcej…
 

Kalendarz

« 2015 »
N P W Ś C P S
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 1 2
Naszą witrynę przegląda teraz 23 gości 
Pokaż więcej artykułów