Niepubliczne Gimnazjum w Mielcu posiada tytuł " SZKOŁY PRZYJAZNEJ UTALENTOWANYM UCZNIOM”

Pasowanie na ucznia NG
2 października br. podczas uroczystego pasowania na gimnazjalistę 12- stu pierwszoklasistów oficjalnie zostało przyjętych do naszej społeczności szkolnej. Pasowanie na gimnazjalistę zostało przygotowane przez Samorząd Uczniowski, a uroczystość poprowadziła uczennica klasy III A- Aleksandra Snuzik.

Więcej…
 
Rok szkolny 2015/2016 rozpoczęty
Tradycyjnie 1 września w Niepublicznym Gimnazjum w Mielcu nastąpiła inauguracja roku szkolnego 2015/2016. Uczniowie, dyrekcja szkoły, organ prowadzący, nauczyciele i rodzice wzięli udział w uroczystej akademii.

Więcej…
 
POŻEGNANIA NADSZEDŁ CZAS…
26 czerwca to data, na którą większość uczniów czekała z utęsknieniem. Tego dnia bowiem oficjalnie zakończyliśmy kolejny rok szkolny. Punktualnie o godzinie 9, po raz ostatni Przewodnicząca szkoły- Aleksandra Łabaj zdała panu dyrektorowi raport o gotowości do uroczystego zakończenia roku szkolnego i pożegnania uczniów klas III.

Więcej…
 
REKRUTACJA NA ROK SZKOLNY 2015 / 2016
Do dnia 2 lipca 2015 roku do godz. 14.00 trwa składanie oryginałów świadectw ukończenia szkoły podstawowej, zaświadczeń o wynikach sprawdzianu oraz pozostałych wymaganych dokumentów (jedno podpisane zdjęcie legitymacyjne, karta zdrowia, oświadczenie dotyczące religii / etyki – druk dostępny w szkole). Pozostałe informacje związane z rekrutacją znajdują się w zakładce REKRUTACJA lub pod numerem telefonu (17) 583 63 33.

 
Lekcja geografii w terenie!
Z inicjatywy nauczyciela geografii i dyrektora szkoły w dniu 18 czerwca 2015 r. odbył się rajd pieszy do Poręb Wojsławskich. Na trasę wyruszyło 19 uczniów z klas I i II. Po dotarciu na miejsce malowniczymi miejscami przez las, pola i okolice obwodnicy południowej Mielca przystąpiliśmy do posiłku przy ognisku.

Więcej…
 
Uczniowie NG świętowali Dzień Dziecka
1 czerwca 2015 r. na terenach rekreacyjnych Hotelu Rado w Woli Chorzelowskiej uczniowie Niepublicznego Gimnazjum świętowali Dzień Dziecka. Z tej okazji zorganizowany został dla uczniów szereg konkurencji sportowych poprowadzonych przez nauczyciela wychowania fizycznego, pana Tomasza Krysztoforskiego.

Więcej…
 
Bezpieczne wakacje !
22 czerwca 2015 r uczniowie Niepublicznego Gimnazjum brali udział w szkoleniu dotyczącym pierwszej pomocy przedmedycznej. Zostało ono przeprowadzone przez zawodowego ratownika medycznego p. Andrzeja Czyloka. Pokaz dotyczył postępowania w razie utraty przytomności, zatrzymania krążenia poszkodowanego dorosłego oraz w przypadku zachłyśnięcia się dziecka.

Więcej…
 
V Wieczór Piosenki i Poezji Obcojęzycznej w Piano Cafe
Niepubliczne Gimnazjum w Mielcu kładzie duży nacisk na nauczanie języków obcych (j. angielski, j. niemiecki, j. rosyjski, j. francuski) oraz idąc w parze z zainteresowaniami uczniów organizuje całoroczne zajęcia artystyczne i kółka muzyczne. Rezultatem tego był już V Wieczór Piosenki i Poezji Obcojęzycznej zorganizowany przez uczniów NG w mieleckiej restauracji Piano Cafe 17 czerwca b.r.

Więcej…
 
Sukces Laury!
W dniu 16 czerwca 2015 roku odbyło się uroczyste wręczenie nagród laureatom i uczniom wyróżnionym w II edycji konkursu Krajobrazy mojej małej Ojczyzny. Miło nam poinformować, iż nasza uczennica Laura Kaczor zajęła II miejsce.

Więcej…
 
Wieczór Piosenki i Poezji Obcojęzycznej
Serdecznie zapraszamy wszystkich na piątą już edycję Wieczoru Piosenki i Poezji Obcojęzycznej, który organizowany jest przez uczniów i nauczycieli Niepublicznego Gimnazjum w Mielcu. Swoje talenty zaprezentują uczniowie gimnazjum wykonując piosenki z różnych krajów, a także prezentując na scenie poezję. Ponadto zobaczyć i wysłuchać będzie można specjalnie zaproszonych gości. Impreza odbędzie się w Piano Cafe dnia 17 czerwca 2015. Początek koncertu – 18.00.

 
Uzyskaliśmy po raz trzeci tytuł „Szkoły przyjaznej utalentowanym uczniom”
W poniedziałek 8 czerwca br. w Sali Bankietowej Hotelu Rzeszów odbyło się uroczyste podsumowanie konkursów przedmiotowych organizowanych przez Podkarpackiego Kuratora Oświaty. W roku szkolnym 2014/2015 tytuł laureata uzyskało 204 uczniów szkół podstawowych biorących udział w 6 konkursach przedmiotowych oraz 392 uczniów gimnazjów uczestniczących w 12 konkursach przedmiotowych i 4 konkursach tematycznych.

Więcej…
 
Rajd pieszy
Szkolny Klub Turystyki i Narciarstwa organizuje w dniu 18 czerwca 2015 r. rajd pieszy na trasie Smoczka - zalew w Porębach Wojsławskich - Mielec (trasa przez las w jedną stronę ok. 3 km). Powrót do Mielca drogą utwardzoną przez Wojsław 4km. Wyjazd autobusem na Smoczkę z przed szkoły w dniu 18 czerwca o godz. 10.40.

Więcej…
 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 Następna > Ostatnie >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
Pokaż więcej artykułów