Niepubliczne Gimnazjum w Mielcu posiada tytuł " SZKOŁY PRZYJAZNEJ UTALENTOWANYM UCZNIOM”

Bal Gimnazjalny
Informujemy, iż zgodnie z tradycją Niepublicznego Gimnazjum w Mielcu, 31 stycznia 2015 r. odbędzie się szósty Bal Gimnazjalny. Uroczystość rozpocznie się o godz. 17.00 w restauracji Cafe Piano. Serdecznie zapraszamy uczniów klas trzecich oraz rodziców.
 
Biała szkoła w Krynicy
Zgodnie z tradycją naszej szkoły zapraszamy wszystkich uczniów na "Białą szkołę" do Krynicy w dniach 02 - 07 marca 2015 r. Szczegóły dotyczące zapisów zostaną podane w późniejszym terminie. Do pobrania harmonogram wycieczki.
Więcej…
 
Lekcja chemii w auli Uniwersytetu Jagiellońskiego

Jak co roku, 2 grudnia br. , wybraliśmy się do Krakowa na pokazy doświadczeń organizowane przez Wydział Chemii Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Zanim udaliśmy się do auli Wydziału, postanowiliśmy pospacerować po Starym Mieście. Duże wrażenie zrobił na nas pięknie przyozdobiony Rynek, gdzie odbywał się Jarmark Świąteczny. Następnie ulicą Grodzką poszliśmy na Wawel.

Więcej…
 
POMAGANIE TO LUKSUS…
„Pomagamy, aby inni mieli fajne święta”- takimi słowami podsumowaliśmy - zorganizowaną po raz czwarty w naszym gimnazjum - pomoc, w ramach ogólnopolskiej akcji „Szlachetna Paczka”. W tym roku nasza szkoła pomogła Pani Ani samotnie wychowującej 15-letniego syna.
Więcej…
 
Zapraszamy uczniów szkół podstawowych na II Międzyszkolny Konkurs Piosenek Obcojęzycznych "TWOJA TWARZ BRZMI ZNAJOMO"
Już drugi raz Niepubliczne Gimnazjum w Mielcu organizuje Międzyszkolny Konkurs Piosenek Obcojęzycznych "TWOJA TWARZ BRZMI ZNAJOMO". Zapraszamy serdecznie wszystkich uczniów szkół podstawowych do wzięcia udziału w tym wyjątkowym konkursie. Chętnych prosimy o przesłanie kart zgłoszeniowych w terminie do 16 lutego 2015 r. do sekretariatu szkoły bądź na adres mailowy podany w regulaminie. Konkurs odbędzie się 24 lutego 2015 r. o godz. 11.30 w Niepublicznym Gimnazjum.
Więcej…
 
Międzyszkolny Konkurs Kolęd i Pastorałek Niemieckojęzycznych
18 grudnia odbędzie się w naszym gimnazjum Międzyszkolny Konkurs Kolęd i Pastorałek Niemieckojęzycznych, którego celem jest między innymi popularyzacja kultury niemieckiego obszaru językowego oraz doskonalenie znajomości języka niemieckiego. Zapraszamy wszystkich chętnych do wspólnego śpiewania. Więcej informacji wkrótce...
 
Brawo Maciek!
Uczeń naszego gimnazjum Maciek Dudzik uczestniczył w II etapie Ogólnopolskiego Konkursu" Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego", który odbył się 10 grudnia 2014r. w Tarnobrzegu. Z niecierpliwością czekamy na wynik i życzymy dalszych sukcesów w konkursie historycznym.

 
Gratulacje dla Kasi Cygan i Oli Snuzik
Z radością informujemy, że uczennica klasy III b Katarzyna Cygan i uczennica klasy II a Aleksandra Snuzik zakwalifikowały się do etapu wojewódzkiego Konkursu Biologicznego. Opiekunem uczennic jest pani Bożena Burda.

Naszym finalistkom życzymy dalszych sukcesów i tytułów laureatów.

 
Sukces Marcina w Konkursie Chemicznym
Uczeń klasy III b Marcin Zięba zakwalifikował się do etapu wojewódzkiego Konkursu Chemicznego. Opiekunem Marcina jest pani Elżbieta Walat Sankowska. Gratulujemy i życzymy tytułu laureata!
 
Trwają zapisy na naukową wycieczkę na Uniwersytet Jagieloński
Trwają zapisy na naukową wycieczkę na Uniwersytet Jagieloński, która odbędzie się 2 grudnia 2014r.
Więcej…
 
Akademia z okazji Narodowego Święta Niepodległości
Dnia 12 listopada br. w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia poświęcona najważniejszemu polskiemu świętu narodowemu. Apel z okazji Święta Niepodległości przygotowała młodzież z klas III, a także uczniowie z klas: I i II. Natomiast reżyserami widowiska byli: p. Angelika Rybak – Pietryka, p. Przemysław Pawłowski oraz p. Anna Szostecka.
Więcej…
 
Kolejny sukces Natalii na konkursie recytatorskim
Niezmiernie miło nam poinformować o kolejnym sukcesie uczennicy klasy III b - Natalii Grądzkiej w wojewódzkim konkursie recytatorskim „Rzadko na moich wargach, najdroższy wyraz: Ojczyzna”. Konkurs odbył się 7 listopada br. w Sokołowie Małopolskim.
Więcej…
 
<< Początek < Poprzednia 1 2 Następna > Ostatnie >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

Kalendarz

« 2014 »
N P W Ś C P S
30 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3
Naszą witrynę przegląda teraz 18 gości 
Pokaż więcej artykułów