Niepubliczne Gimnazjum w Mielcu posiada tytuł " SZKOŁY PRZYJAZNEJ UTALENTOWANYM UCZNIOM”

Kolejny sukces Marcina Zięby !
Serdecznie gratulujemy naszemu uczniowi kolejnego sukcesu. Marcin uzyskał dyplom laureata III edycji Powiatowego Konkursu Wiedzy Technicznej "GIMTECH". Opiekunem Marcina była p. Alicja Bednarczyk. Jeszcze raz gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Więcej…
 
„Biała szkoła” w Krynicy już po raz szósty
Taka forma edukacji jest typową dla dydaktyki i wychowania w Niepublicznym Gimnazjum w Mielcu. W tym roku do Krynicy wyjechało 24 uczniów wraz z 4 nauczycielami. Miejscem pobytu był ośrodek wypoczynkowy Rzymianka, w którym młodzież przebywała od 2 do 7 marca br.

Więcej…
 
Sukces Marcina!
Miło nam poinformować, że Marcin Zięba uczeń klasy III b został finalistą Wojewódzkiego Konkursu Chemicznego organizowanego przez Kuratorium Oświaty w Rzeszowie. Opiekunką Marcina jest p. Elżbieta Walat Sankowska. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

 
Ach! Co to był za bal...
Dzień 31 stycznia 2015 roku uczniowie naszego gimnazjum wspominać będą na pewno wspaniale. Dla uczniów klas trzecich był to dzień wyjątkowy - dzień najważniejszej imprezy roku - Balu Gimnazjalnego. Tradycyjnie rozpoczęto go polonezem, wedle staropolskiej tradycji. Ten wieczór okazał się szczególny również dla Rodziców. Ci, którzy przyszli zobaczyć poloneza w wykonaniu swoich pociech, nie ukrywali wzruszenia.

Więcej…
 
Wspaniały sukces Kasi i Oli!
Kasia Cygan kl. III b i Ola Snuzik kl. II a zostały laureatkami Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego organizowanego przez Kuratorium Oświaty w Rzeszowie. Gratulujemy wspaniałego osiągnięcia naszym uczennicom i ich opiekunce p. Bożenie Burda.

 
Spotkanie przedświąteczne
Dnia 19 grudnia 2014 roku w naszej szkole było szczególnie ciepło, przytulnie i uroczyście. Na początku uczniowie naszego gimnazjum mieli okazję uczestniczyć w uroczystym Koncercie Bożonarodzeniowym. Program spotkania przybliżył wszystkim atmosferę świąt. Po części artystycznej ksiądz Stanisław Olszak i Pan Dyrektor skierowali szczególne słowa do wszystkich zebranych uczniów, nauczycieli i pracowników szkoły, w których nawiązali do tradycji Świąt Bożego Narodzenia.
Więcej…
 
Międzyszkolny konkurs kolęd i pastorałek w języku niemieckim już po raz drugi
W czwartek 18 grudnia 2014 roku odbył się w naszej szkole II Międzyszkolny Konkurs Kolęd i Pastorałek Niemieckojęzycznych. Mieliśmy okazję wysłuchać śpiewanych kolęd i pastorałek oraz recytowanych wierszy o tematyce bożonarodzeniowej. W konkursie wzięli udział uczniowie Gimnazjum nr 3, Gimnazjum nr 4, Gimnazjum nr 1 i uczniowie naszej szkoły.

Więcej…
 
Niepubliczne Gimnazjum wspiera Bartusia!
Już po raz drugi uczniowie naszego gimnazjum włączyli się w akcję BARTUŚ TRZYMAJ SIĘ! prowadzoną dla chłopca z Wadowic Górnych – Bartka Janusza. Akcja polegała na odrysowywaniu swoich dłoni, wpisywaniu w nie swoich imion i przekazaniu ich chłopcu. W ten sposób uczniowie i nauczyciele przekazali sygnał Bartusiowi i jego rodzicom, że cały czas myślami są z nimi i że nie są oni sami w trudnych dla nich chwilach.
 
Międzyszkolny Konkurs Kolęd i Pastorałek Niemieckojęzycznych
18 grudnia odbędzie się w naszym gimnazjum Międzyszkolny Konkurs Kolęd i Pastorałek Niemieckojęzycznych, którego celem jest między innymi popularyzacja kultury niemieckiego obszaru językowego oraz doskonalenie znajomości języka niemieckiego. Zapraszamy wszystkich chętnych do wspólnego śpiewania. Więcej informacji wkrótce...
 
Brawo Maciek!
Uczeń naszego gimnazjum Maciek Dudzik uczestniczył w II etapie Ogólnopolskiego Konkursu" Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego", który odbył się 10 grudnia 2014r. w Tarnobrzegu. Z niecierpliwością czekamy na wynik i życzymy dalszych sukcesów w konkursie historycznym.

 
Gratulacje dla Kasi Cygan i Oli Snuzik
Z radością informujemy, że uczennica klasy III b Katarzyna Cygan i uczennica klasy II a Aleksandra Snuzik zakwalifikowały się do etapu wojewódzkiego Konkursu Biologicznego. Opiekunem uczennic jest pani Bożena Burda.

Naszym finalistkom życzymy dalszych sukcesów i tytułów laureatów.

 
Sukces Marcina w Konkursie Chemicznym
Uczeń klasy III b Marcin Zięba zakwalifikował się do etapu wojewódzkiego Konkursu Chemicznego. Opiekunem Marcina jest pani Elżbieta Walat Sankowska. Gratulujemy i życzymy tytułu laureata!
 
<< Początek < Poprzednia 1 2 Następna > Ostatnie >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

Kalendarz

« 2015 »
N P W Ś C P S
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4
Naszą witrynę przegląda teraz 13 gości 
Pokaż więcej artykułów