Niepubliczne Gimnazjum w Mielcu posiada tytuł " SZKOŁY PRZYJAZNEJ UTALENTOWANYM UCZNIOM”

Uroczyste zakończenie roku szkolnego
Zakończyliśmy uroczyście kolejny rok szkolny naszego gimnazjum. Po powitaniu zebranych uczniów, nauczycieli i rodziców dyrektor szkoły podsumował bardzo udany rok szkolny, owocujący w sukcesy uczniów w konkursach oraz bardzo dobre wyniki na egzaminie gimnazjalnym.
Więcej…
 
WSPANIAŁE WYNIKI Z EGZAMINÓW GIMNAZJALNYCH
Nasi gimnazjaliści osiągnęli wspaniałe wyniki na egzaminie gimnazjalnym. Porównując średnie wyniki powiatu, województwa i miasta Mielca, Niepubliczne Gimnazjum uzyskało najwyższą średnią z egzaminu. Gratulujemy naszym gimnazjalistom i życzymy wielu sukcesów!
Więcej…
 
KIERMASZ PODRĘCZNIKÓW
Zapraszamy wszystkich uczniów, zwłaszcza klas pierwszych i drugich, na kiermasz podręczników, który odbędzie się w dniach 02.09.2014 - 05.09.2014. 
 
I SESJA NAUKOWA "KRIOGENIKA W MEDYCYNIE"
Dnia 17.06.2014r. W Niepublicznym Gimnazjum odbyła się I Sesja Naukowa. Temat przewodni Sesji brzmiał następująco:„Kriogenika w medycynie”. Spotkanie, na którym zgromadziła się młodzież naszej szkoły, rozpoczęło się od wykładu na temat: „Zastosowanie zimna w medycynie”.
Więcej…
 
Sukcesy w Powiatowym Konkursie Czytelniczym
W dniu 17 czerwca 2014 roku odbyła się uroczystość wręczenia nagród laureatom i finalistom Powiatowego Konkursu Czytelniczego pt. „Książka i możliwość czytania, to jeden z największych cudów ludzkiej cywilizacji”. Miło nam powiadomić, że uczennica klasy IIa - Julia Krupa i uczennica klasy Ib - Gabriela Podraza zdobyły tytuł finalisty. Gratulujemy!
Więcej…
 
TWOJA TWARZ BRZMI ZNAJOMO
12 czerwca br. odbył się organizowany przez nasze gimnazjum I Międzyszkolny Konkurs Piosenki Twoja twarz brzmi znajomo” dla szkół podstawowych. Konkurs cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem. Wzięło w nim udział 20 uczestników ze szkół mieleckich oraz Wali Wadowskiej, Książnic i Przecławia.
Więcej…
 
Dzień Dziecka w Brzyściu
2 czerwca uczniowie naszej szkoły świętowali Dzień Dziecka w zajeździe „Anna” w Brzyściu. Zabawa rozpoczęła się od podsumowania programu „Trzymaj formę”. W konkursie wiedzy o zdrowiu wzięli udział przedstawiciele wszystkich klas wykazując się dużą znajomością zagadnień dotyczących racjonalnego odżywiania się i zdrowego stylu życia.
Więcej…
 
Niespodzianka dla przedszkolaków
Z okazji obchodów Dnia Dziecka, uczniowie z naszego gimnazjum przygotowali niespodziankę dla swoich małych przyjaciół z Przedszkola Nr 8 w Mielcu, a także dla dzieci z Przedszkola nr 9.
Więcej…
 
V Mielecki Festiwal Nauki i Techniki.
W piątek 30.05.2014r. w Mielcu odbył się po raz kolejny Festiwal Nauki i Techniki. Niepubliczne Gimnazjum, jak co roku, przygotowało swoje stoisko z pokazami chemicznymi, gdzie uczniowie: Kamil Machała i Maria Michalak przeprowadzali ciekawe i widowiskowe eksperymenty. Tym razem nasi młodzi naukowcy postawili na wytwarzanie różnych gazów. Przeprowadzając proces fermentacji alkoholowej, uczniowie pozyskiwali dwutlenek węgla, którym napełniali kolorowe baloniki.
Więcej…
 
Kolejny sukces Kamila Machały
Kamil Machała, uczeń klasy III a został finalistą konkursu "Wiedza o Polsce i świecie współczesnym". W przygotowaniach pomagał mu nauczyciel historii i wiedzy o społeczeństwie Tadeusz Krępa. Serdecznie gratulujemy!
 
V Mielecki Festiwal Nauki i Techniki - 30, 31 maja 2014 r.
Uczniowie Niepublicznego Gimnazjum w Mielcu wystąpią podczas Festiwalu Nauki i Techniki organizowanego przez CKPiDN, który odbędzie się 30-31 maja 2014 r. na Placu Armii Krajowej w Mielcu.
Więcej…
 
XIII Otwarty Konkurs Literacki "Gniewińskie Pióro"
W dniu 16 maja 2014r. komisja ogólnopolskiego XIII Otwartego Konkursu Literackiego "Gniewińskie Pióro" przyznała wyróżnienie dla uczennicy kl. III b Aleksandry Skazy za pracę "Pozytywka". Gratulacje!
 
Pokaż więcej artykułów