Niepubliczne Gimnazjum w Mielcu posiada tytuł " SZKOŁY PRZYJAZNEJ UTALENTOWANYM UCZNIOM”

Rozpoczęcia roku szkolnego 2014/2015
„Wybiła już godzina.
Dzwonek! Rok szkolny się zaczyna.
Znów dni popłyną pracowite
Nad książką szkolną, nad zeszytem....”
Więcej…
 
Kiermasz Podręczników
Zapraszamy wszystkich uczniów, zwłaszcza klas pierwszych i drugich, na kiermasz podręczników, który odbędzie się w dniach 02.09.2014 - 05.09.2014. 
 
Inauguracja roku szkolnego 2014 / 2015

Zapraszamy wszystkich uczniów i rodziców na uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2014/2015, które odbędzie się w dniu 1 września 2014 r. (poniedziałek) wg poniższego harmonogramu:

- godz. 8.00 msza święta w Bazylice pw. Św. Mateusza

- godz. 9.00 akademia szkolna

 
Języki obce w naszej szkole
Język angielski, język niemiecki, język francuski, a teraz także język rosyjski. W roku szkolnym 2014 / 2015 rozpoczynamy naukę języka rosyjskiego dla uczniów klas I - III. Chętni uczniowie proszeni są o zgłaszanie się w sekretariacie szkoły do 5 września 2014 r.
 
Uroczyste zakończenie roku szkolnego
Zakończyliśmy uroczyście kolejny rok szkolny naszego gimnazjum. Po powitaniu zebranych uczniów, nauczycieli i rodziców dyrektor szkoły podsumował bardzo udany rok szkolny, owocujący w sukcesy uczniów w konkursach oraz bardzo dobre wyniki na egzaminie gimnazjalnym.
Więcej…
 
WSPANIAŁE WYNIKI Z EGZAMINÓW GIMNAZJALNYCH
Nasi gimnazjaliści osiągnęli wspaniałe wyniki na egzaminie gimnazjalnym. Porównując średnie wyniki powiatu, województwa i miasta Mielca, Niepubliczne Gimnazjum uzyskało najwyższą średnią z egzaminu. Gratulujemy naszym gimnazjalistom i życzymy wielu sukcesów!
Więcej…
 
I SESJA NAUKOWA "KRIOGENIKA W MEDYCYNIE"
Dnia 17.06.2014r. W Niepublicznym Gimnazjum odbyła się I Sesja Naukowa. Temat przewodni Sesji brzmiał następująco:„Kriogenika w medycynie”. Spotkanie, na którym zgromadziła się młodzież naszej szkoły, rozpoczęło się od wykładu na temat: „Zastosowanie zimna w medycynie”.
Więcej…
 
Sukcesy w Powiatowym Konkursie Czytelniczym
W dniu 17 czerwca 2014 roku odbyła się uroczystość wręczenia nagród laureatom i finalistom Powiatowego Konkursu Czytelniczego pt. „Książka i możliwość czytania, to jeden z największych cudów ludzkiej cywilizacji”. Miło nam powiadomić, że uczennica klasy IIa - Julia Krupa i uczennica klasy Ib - Gabriela Podraza zdobyły tytuł finalisty. Gratulujemy!
Więcej…
 
TWOJA TWARZ BRZMI ZNAJOMO
12 czerwca br. odbył się organizowany przez nasze gimnazjum I Międzyszkolny Konkurs Piosenki Twoja twarz brzmi znajomo” dla szkół podstawowych. Konkurs cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem. Wzięło w nim udział 20 uczestników ze szkół mieleckich oraz Wali Wadowskiej, Książnic i Przecławia.
Więcej…
 
Dzień Dziecka w Brzyściu
2 czerwca uczniowie naszej szkoły świętowali Dzień Dziecka w zajeździe „Anna” w Brzyściu. Zabawa rozpoczęła się od podsumowania programu „Trzymaj formę”. W konkursie wiedzy o zdrowiu wzięli udział przedstawiciele wszystkich klas wykazując się dużą znajomością zagadnień dotyczących racjonalnego odżywiania się i zdrowego stylu życia.
Więcej…
 
Niespodzianka dla przedszkolaków
Z okazji obchodów Dnia Dziecka, uczniowie z naszego gimnazjum przygotowali niespodziankę dla swoich małych przyjaciół z Przedszkola Nr 8 w Mielcu, a także dla dzieci z Przedszkola nr 9.
Więcej…
 
V Mielecki Festiwal Nauki i Techniki.
W piątek 30.05.2014r. w Mielcu odbył się po raz kolejny Festiwal Nauki i Techniki. Niepubliczne Gimnazjum, jak co roku, przygotowało swoje stoisko z pokazami chemicznymi, gdzie uczniowie: Kamil Machała i Maria Michalak przeprowadzali ciekawe i widowiskowe eksperymenty. Tym razem nasi młodzi naukowcy postawili na wytwarzanie różnych gazów. Przeprowadzając proces fermentacji alkoholowej, uczniowie pozyskiwali dwutlenek węgla, którym napełniali kolorowe baloniki.
Więcej…
 
<< Początek < Poprzednia 1 2 Następna > Ostatnie >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

Kalendarz

« 2014 »
N P W Ś C P S
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 1 2 3 4
Naszą witrynę przegląda teraz 14 gości 
Pokaż więcej artykułów