Niepubliczne Gimnazjum w Mielcu posiada tytuł " SZKOŁY PRZYJAZNEJ UTALENTOWANYM UCZNIOM”

Rekrutacja na rok szkolny 2014/2015
Rekrutacja na rok szkolny 2014 / 2015 trwa od 10 marca 2014 r. do 30 kwietnia 2014 r.
10 kwietnia 2014 r.(czwartek) o godz. 16.00 zapraszamy wszystkich rodziców i kandydatów na spotkanie z dyrektorem i uczniami gimnazjum oraz poznanie bazy naszej szkoły.
 
Niecodzienne Misterium Wielkanocne
W dniu 16 kwietnia 2014 r. uczniowie, nauczyciele, dyrektor szkoły i organ prowadzący przybyli do Bazyliki Mniejszej w Mielcu aby przeżywać Misterium Wielkanocne. W tym roku młodzież w formie animacji teatralnej przedstawiła trudne chwile w życiu człowieka oraz nadzieje w nawiązaniu do ewangelii.
Więcej…
 
KTO NIE BYŁ, NIECH ŻAŁUJE!
10 kwietnia odbył się u nas Dzień Promocji szkoły. Zaproponowaliśmy szóstoklasistom szereg atrakcji. Na tle prezentacji multimedialnej o naszym gimnazjum uczniowie jako gospodarze prezentowali szkołę w formie skeczów, scenek językowych, śpiewu, lekcji fitness oraz tańca.
Więcej…
 
Święta Wielkanocne
Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych najserdeczniejsze życzenia: dużo zdrowia, radości, smacznego jajka, mokrego dyngusa, mnóstwo wiosennego optymizmu oraz samych sukcesów uczniom, rodzicom i nauczycielom składa Organ Prowadzący Niepublicznego Gimnazjum w Mielcu.
 
Wspaniałe osiągnięcie !
Uczeń klasy III b Piotr Zdziebło zajął I miejsce w województwie w Ogólnopolskim Konkursie "Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego". Piotra do konkursu przygotował pan Tadeusz Krępa. Gratulacje!
 
Spotkanie z funkcjonariuszem policji
Tradycją w naszej szkole są coroczne spotkania uczniów klas pierwszych z policjantem w ramach edukacji prawnej. W dniu 3 kwietnia br. na takie spotkanie uczniów klas I a i I b przybyła Pani Magdalena Piechota - St. Posterunkowy Komedy Powiatowej Policji w Mielcu.
Więcej…
 
UCZNIOWIE NIEPUBLICZNEGO GIMNAZJUM WITALI PIERWSZY DZIEŃ WIOSNY
21 marca uczniowie świętowali pierwszy dzień wiosny. Zabawa zaczęła się o 9.50 konkursem karaoke. Następnie wybrano najlepsze przebranie oraz najlepszych tancerzy. Po wyczerpującej zabawie odbyła się degustacja sałatek przygotowanych przez uczniów. Pamiętaliśmy również o zdrowym żywieniu.Bierzemy udział od kilku lat w programie "Trzymaj formę".
Więcej…
 
Powiatowy Konkurs Wiedzy Technicznej "Gimtech"
Z przyjemnością informujemy o kolejnym sukcesie Niepublicznego Gimnazjum. Marcin Zięba z klasy II b został finalistą II edycji Powiatowego Konkursu Wiedzy Technicznej "Gimtech". Do konkursu przygotowywały uczniów p. Mariola Krępa i p. Alicja Bednarczyk. Serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.
Więcej…
 
Wojewódzki Konkurs Historyczny
Piotr Zdziebło z kl. III b został finalistą Wojewódzkiego Konkursu Historycznego organizowanego przez Kuratorium Oświaty w Rzeszowie. Piotra przygotowywał do konkursu p. Tadeusz Krępa. Gratulujemy i życzymy sukcesów w kolejnych konkursach.
 
WOJEWÓDZKI KONKURS BIOLOGICZNY I VII OLIMPIADA JĘZYKA ANGIELSKIEGO
Z wielką radością informujemy, iż laureatką Konkursu Biologicznego organizowanego przez Kuratorium Oświaty w Rzeszowie została Agata Mysona z klasy III b. Do konkursu przygotowywała się pod kierunkiem pani Bożeny Burdy. Agata została również wyróżniona w VII Olimpiadzie Języka Angielskiego pod patronatem Prezydenta Miasta Mielca organizowanej przez Szkołę Języków Obcych EUREKA. Serdecznie gratulujemy Agacie oraz jej opiekunowi p. Bartoszowi Skwirutowi.
 
WOJEWÓDZKI KONKURS JĘZYKA POLSKIEGO
Z dumą informujemy, iż laureatkami tegorocznego Konkursu Języka Polskiego organizowanego przez Kuratorium Oświaty w Rzeszowie zostały uczennice klasy III b Aleksandra Skaza i Agata Mysona. Obie uczennice przygotowała pani Barbara Kopera. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!
 
Powiatowy Konkurs Wiedzy Technicznej "Gimtech"
Uczniowie naszego gimnazjum: Oskar Bik, Kamil Janeczek, Karolina Totoń i Marcin Zięba zakwalifikowali się do II etapu Powiatowego Konkursu Wiedzy Technicznej "Gimtech" organizowanego przez Zespół Szkół w Mielcu. Czekamy na sukcesy w finale i trzymamy kciuki.
 
Pokaż więcej artykułów