Niepubliczne Gimnazjum w Mielcu posiada tytuł " SZKOŁY PRZYJAZNEJ UTALENTOWANYM UCZNIOM”

Bal Gimnazjalny
Informujemy, iż zgodnie z tradycją Niepublicznego Gimnazjum w Mielcu, 31 stycznia 2015 r. odbędzie się szósty Bal Gimnazjalny. Uroczystość rozpocznie się o godz. 17.00 w restauracji Cafe Piano. Serdecznie zapraszamy uczniów klas trzecich oraz rodziców.
 
Zapraszamy uczniów szkół podstawowych na II Międzyszkolny Konkurs Piosenek Obcojęzycznych "TWOJA TWARZ BRZMI ZNAJOMO"
Już drugi raz Niepubliczne Gimnazjum w Mielcu organizuje Międzyszkolny Konkurs Piosenek Obcojęzycznych "TWOJA TWARZ BRZMI ZNAJOMO". Zapraszamy serdecznie wszystkich uczniów szkół podstawowych do wzięcia udziału w tym wyjątkowym konkursie. Chętnych prosimy o przesłanie kart zgłoszeniowych w terminie do 16 lutego 2015 r. do sekretariatu szkoły bądź na adres mailowy podany w regulaminie. Konkurs odbędzie się 24 lutego 2015 r. o godz. 11.30 w Niepublicznym Gimnazjum.
Więcej…
 
Biała szkoła w Krynicy 02-07 marca 2015r.
Zgodnie z tradycją naszej szkoły zapraszamy wszystkich uczniów na "Białą szkołę" do Krynicy w dniach 02 - 07 marca 2015 r. Szczegóły dotyczące zapisów zostaną podane w późniejszym terminie. Do pobrania harmonogram wycieczki.
Więcej…
 
Spotkanie przedświąteczne
Dnia 19 grudnia 2014 roku w naszej szkole było szczególnie ciepło, przytulnie i uroczyście. Na początku uczniowie naszego gimnazjum mieli okazję uczestniczyć w uroczystym Koncercie Bożonarodzeniowym. Program spotkania przybliżył wszystkim atmosferę świąt. Po części artystycznej ksiądz Stanisław Olszak i Pan Dyrektor skierowali szczególne słowa do wszystkich zebranych uczniów, nauczycieli i pracowników szkoły, w których nawiązali do tradycji Świąt Bożego Narodzenia.
Więcej…
 
Międzyszkolny konkurs kolęd i pastorałek w języku niemieckim już po raz drugi
W czwartek 18 grudnia 2014 roku odbył się w naszej szkole II Międzyszkolny Konkurs Kolęd i Pastorałek Niemieckojęzycznych. Mieliśmy okazję wysłuchać śpiewanych kolęd i pastorałek oraz recytowanych wierszy o tematyce bożonarodzeniowej. W konkursie wzięli udział uczniowie Gimnazjum nr 3, Gimnazjum nr 4, Gimnazjum nr 1 i uczniowie naszej szkoły.

Więcej…
 
Niepubliczne Gimnazjum wspiera Bartusia!
Już po raz drugi uczniowie naszego gimnazjum włączyli się w akcję BARTUŚ TRZYMAJ SIĘ! prowadzoną dla chłopca z Wadowic Górnych – Bartka Janusza. Akcja polegała na odrysowywaniu swoich dłoni, wpisywaniu w nie swoich imion i przekazaniu ich chłopcu. W ten sposób uczniowie i nauczyciele przekazali sygnał Bartusiowi i jego rodzicom, że cały czas myślami są z nimi i że nie są oni sami w trudnych dla nich chwilach.
 
Lekcja chemii w auli Uniwersytetu Jagiellońskiego

Jak co roku, 2 grudnia br. , wybraliśmy się do Krakowa na pokazy doświadczeń organizowane przez Wydział Chemii Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Zanim udaliśmy się do auli Wydziału, postanowiliśmy pospacerować po Starym Mieście. Duże wrażenie zrobił na nas pięknie przyozdobiony Rynek, gdzie odbywał się Jarmark Świąteczny. Następnie ulicą Grodzką poszliśmy na Wawel.

Więcej…
 
Międzyszkolny Konkurs Kolęd i Pastorałek Niemieckojęzycznych
18 grudnia odbędzie się w naszym gimnazjum Międzyszkolny Konkurs Kolęd i Pastorałek Niemieckojęzycznych, którego celem jest między innymi popularyzacja kultury niemieckiego obszaru językowego oraz doskonalenie znajomości języka niemieckiego. Zapraszamy wszystkich chętnych do wspólnego śpiewania. Więcej informacji wkrótce...
 
Brawo Maciek!
Uczeń naszego gimnazjum Maciek Dudzik uczestniczył w II etapie Ogólnopolskiego Konkursu" Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego", który odbył się 10 grudnia 2014r. w Tarnobrzegu. Z niecierpliwością czekamy na wynik i życzymy dalszych sukcesów w konkursie historycznym.

 
Gratulacje dla Kasi Cygan i Oli Snuzik
Z radością informujemy, że uczennica klasy III b Katarzyna Cygan i uczennica klasy II a Aleksandra Snuzik zakwalifikowały się do etapu wojewódzkiego Konkursu Biologicznego. Opiekunem uczennic jest pani Bożena Burda.

Naszym finalistkom życzymy dalszych sukcesów i tytułów laureatów.

 
Sukces Marcina w Konkursie Chemicznym
Uczeń klasy III b Marcin Zięba zakwalifikował się do etapu wojewódzkiego Konkursu Chemicznego. Opiekunem Marcina jest pani Elżbieta Walat Sankowska. Gratulujemy i życzymy tytułu laureata!
 
Trwają zapisy na naukową wycieczkę na Uniwersytet Jagieloński
Trwają zapisy na naukową wycieczkę na Uniwersytet Jagieloński, która odbędzie się 2 grudnia 2014r.
Więcej…
 
Pokaż więcej artykułów